GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

13 cuma filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

13 cuma filmi türkçe dublaj izle13 cuma 13. Cuma; karanlık bir gücün ortaya çıkmasına neden olan genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Genç kadın, Teksas'ın güneyinde yaşadığı evinde, başka bir dünyaya açılan şeytani bir cihaz bulur. Cihazın ne olduğunu anlamaya çalışan karanlık bir varlığın yeniden ortaya çıkmasına neden olur. Yıllar önce 13. Cuma günü ölen öfkeli bir ruh, artık genç kadına musallat olmuştur. Genç kadın, kendisine musallat olan lanetten kurtulmak için en büyük korkuları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.yabancı korku korku gerilim aksiyon gerilim 13 cuma Aksiyon Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Aksiyon Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Aksiyon Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz