GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

88 Dakika filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

88 Dakika filmi türkçe dublaj izle88 Dakika 88 Dakika izle, 88 Dakika full izle, 88 Dakika türkçe dublaj izle, 88 Dakika hd izle, Gram ünlü bir profesörün yanında mahkeme adına çalışan bir psikiyatri uzmanıdır. Günün birinde seri katilin biri Jon ölüm cezasına çarptırılması gündemdeyken jüriyi etkileyen sorunlu kişilerden biridir. Gram bir gece Jon ölüm cezasına çarptırılmadan önce bir telefon açarak cinayeti çözmesi 88 dakikası olduğunu söyleyecektir.

Al Pacino Filmleri İzle


  al pacino filmleri izle  
Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: 88 Minutes Kategori: 2007 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2007 IMDb Puanı: 5.9 Yönetmen: Jon Avnet Oyuncular: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski, Amy Brenneman, William Forsythe, Deborah Kara Unger, Ben McKenzie, Neal McDonough, Leah Cairns, Stephen Moyer, Christopher Redman, Trilby Glover, Damien Leake, Brendan Fletcher, Michael Eklund Ülke: Amerika, Almanya, Kanada Etiketler: Al Paçino Filmleri 88 Dakika Al Pacino filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Al Pacino filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Al Pacino filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz