GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

A Crooked Somebody filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

A Crooked Somebody filmi türkçe dublaj izleA Crooked Somebody yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Gerilim filmi, Dram filmi,    2017 Michael'ın babası ona daima şu öğüdü verdi: Dürüst bir hiçkimse olmak, sahtekar birisi olmaktan iyidir. Ama Michael, bir medyum olarak şehir şehir dolaşıp insanları ölüleriyle iletişim kurdurmakta bir yanlışlık görmezken bir gün kaçırılır. Boğazına bıçak dayanmışken bunu bir fırsat olarak görür ve bıçağı tutan psikolojik sorunları olan adamı iyileştirmeye çalışır. Bunun sonucunda televizyon ünlüsü bir medyum olur. Tüm ülkenin huzurunda yüksek profilli gizemli cinayetleri aydınlatmaya başlayacak mıdır acaba?
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri Yapım: 2017 IMDb Puanı: 6.2 Yönetmen: Trevor White Oyuncular: Amanda Crew, Joanne Froggatt, Ed Harris, Amy Madigan, Clifton Collins Jr., Michael Mosley, Rich Sommer, Gillian Vigman, Toni Torres, Paul Ben-Victor, Randee Heller, Audrey Wasilewski, Greg Audino, Michael Trotter, Mike Ferguson Ülke: Amerika Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal A Crooked Somebody Gizem filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Gizem filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Gizem filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz