GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı filmi türkçe dublaj izleAsteriks ve Oburiks Sezar 'a Karşı yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Komedi filmi,   Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı M.Ö. 50 yıllarında.. Galya köyünün dışında tüm ülke Romalılar tarafından ele geçirilmiştir. Galya köyü hala Sezar'a karşı direnmektedir. Bebekken iksir kazanına düşen Oburiks'in temiz kalbi, Asteriks'in bükülmez sağlam bileği, büyücüleri Büyüfiks'in iksir ve şefleri Toptoriks'in kudret ve şefkati bir olup Sezar'ın keyfini kaçırırlar. Sezar bu tehlikenin farkında değildir. Yakaryus isimli bir vali Sezar'ın kendisine olan güvenini boşa çıkarmıştır. Amacı iksiri ele geçirip Galya köyünü ve Sezar'ı ele geçirmektir...
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Asterix and Obelix vs. Caesar Kategori: 2000 ve Öncesi, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 1999 IMDb Puanı: 6.0 Yönetmen: Claude Zidi Oyuncular: Christian Clavier, Gérard Depardieu, Roberto Benigni, Michel Galabru, Claude Piéplu, Daniel Prévost, Pierre Palmade, Laetitia Casta, Arielle Dombasle, Sim, Marianne Sägebrecht, Gottfried John, Jean-Pierre Castaldi, Jean-Roger Milo, Jean-Jacques Devaux Ülke: Fransa, İtalya, Almanya Etiketler: asteriks ve oburiks serisi, Gérard Depardieu Filmleri, Roberto Benigni Filmleri Yorum yapmayı unutmayın  büyücü  yabancı komedi  yabancı komedi Asteriks ve Oburiks Sezar'a Karşı Yabancı Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz