GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Ateşin Düştüğü Yer filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Ateşin Düştüğü Yer filmi türkçe dublaj izleAteşin Düştüğü Yer Bir yol hikayesi olarak anlatılan yerli film Ateşin Düştüğü Yer yapımında on altı yaşında olan küçük bir kız çocuğu Ayşe acil olarak ameliyata alınacaktır. Büyük bir dayanışma içerisinde olan Ayşe'nin ailesi kızların üç buçuk aylık hamile olduğunu öğrenince herkes şaşkına uğrar. Kızlarını yaşatmak adına büyük mücadele veren aile bu sefer onu öldürmek için mücadele girişimine geçecektir.yerli duygusal
Orjinal Adı: Where the Fire Burns Kategori: 2012 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Psikolojik Filmler, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler Yapım: 2012 IMDb Puanı: 6.0 Yönetmen: Ismail Günes Oyuncular: Hakan Karahan, Elifcan Ongurlar, Yesim Ceren Bozoglu, Abdullah Sekeroglu, Katharina Weithaler, Dean Baykan, Serhan Süsler, Oguzhan Sekeroglu, Utku Sahin, Rumeysa Yilmaz, Adenaz Yilmaz, Sükran Bebek, Ozan Göksu Sayin, Özlem Balci, Muammer Sahin Ülke: Türkiye Ateşin Düştüğü Yer Yerli Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz