GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Beş Kere İki filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Beş Kere İki filmi türkçe dublaj izleBeş Kere İki yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Romantik filmi,    Otuz yaşlarında olan Gilles ve Marion ikilisi evlilik hayatları boyunca beş farklı zaman dilimini izleyenlere aktaracaktır. Bunlar boşanmaları, arkadaşlar ile yemek yemek, çocuklarının doğumu, düğünleri ve son ilk karşılaşmaları olarak karşımıza çıkacaktır.
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: 5x2 Kategori: 2004 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler Yapım: 2004 IMDb Puanı: 6.6 Yönetmen: François Ozon Oyuncular: Valeria Bruni Tedeschi, Stéphane Freiss, Françoise Fabian, Michael Lonsdale, Géraldine Pailhas, Antoine Chappey, Marc Ruchmann, Jason Tavassoli, Jean-Pol Brissart, Eliane Kherris, Yannis Belkacem, Sylvie Debrun, Jean Neisser, Ninon Brétécher, Marie-Madeleine Fouquet Ülke: Fransa Yorum yapmayı unutmayın  yabancı romantik  yabancı duygusal yabancı romantik Beş Kere İki Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz