GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Beşinci Hasta filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Beşinci Hasta filmi türkçe dublaj izleBeşinci Hasta 2007 yapımlı film john hayatı güzel bir şekilde giderken bir gün uyandığında kendini Afrika'da hastanede hafızasını kayıp etmiş bir durumda uyanacaktır. O dönemde Afrika devlet olarak iç karışıklıklarla mücadele etmektedir. Şehrin her yerinde kargaşa mevcut durumdadır. John durumuna gelince kendini siyasi bir karmaşanın içinde kalmış çıkmazları oynamaktadır. Ayağa kalkan john işe önce geçmişini araştırmakla başladıktan sonra büyük bir mücadelenin içine girecektir.
Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: The Fifth Patient Kategori: 2007 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri Yapım: 2007 IMDb Puanı: 5.0 Yönetmen: Amir Mann Oyuncular: Nick Chinlund, Isaach De Bankolé, Brendan Fehr, Marley Shelton, Harsh Nayyar, Edi Gathegi, Alec Newman, Olek Krupa, Henry Czerny, Peter Bogdanovich, Harding Junior, Charles Onyeama, Pedro Domínguez, Donald Marshal, Agustín De La Cruz Ülke: Amerika aksiyon gerilim savaş filmleri savaş aksiyon gerilim yabancı aksiyon Beşinci Hasta Aksiyon Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Aksiyon Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Aksiyon Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz