GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Big Fish & Begonia filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Big Fish & Begonia filmi türkçe dublaj izleBig Fish & Begonia yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi,    2016 İnsanların ayak basmadığı efsanevi bir ruhlar ülkesinde Chun adlı kız ergenlik töreni ile bir yunus şeklinde insanlar dünyasına geçiş yapar. İnsanlar dünyasında bir hafta geçirecektir sonra geri dönecektir. İnsanlar dünyasında insanlar ile temas halinde olması istenmemektedir ama Chun bir insan çocuğu temasta bulunur ve kazaya sebebiyet verir. Ruhların dünyasına gittiğinde ise maceramız başlamış olacaktır.
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Kategori: 2016 Filmleri, Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2016 IMDb Puanı: 7.1 Yönetmen: Xuan Liang, Chun Zhang Oyuncular: Guanlin Ji, Shangqing Su, Timmy Xu, Shulan Pan, Yuanyuan Zhang, Jiu'er, Lifang Xue, Jie Zhang, Xiaoyu Liu, Zhongyang Baomu, Yu Cheng, JB Blanc, Johnny Yong Bosch, Greg Chun, Cam Clarke Ülke: Çin Etiketler: Uzak Doğu Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal Big Fish & Begonia Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz