GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Büyük İskender filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Büyük İskender filmi türkçe dublaj izleBüyük İskender yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Aksiyon filmi, Dram filmi,    Alexander 2004 Yıllar önce büyük topraklar gelince roma osmanlı bir de insanın aklına gelen bir çok fetihler gerçekleştiren fetih üstüne fetih yapan dünyada neredeyse ayak basmadığı toprak kalmamış büyük iskender tarihe adını altın harflerle kazımıştır. Pers İmparatorluğunun hükmüne son vererek Makedon krallığının çok büyümesine ve sınırlarının uçsuz buçaksız genişlemesi iskender sayesinde gerçekleşecektir.
Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Alexander Kategori: 2004 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri Yapım: 2004 IMDb Puanı: 5.6 Yönetmen: Oliver Stone Oyuncular: Anthony Hopkins, David Bedella, Jessie Kamm, Angelina Jolie, Val Kilmer, Fiona O'Shaughnessy, Connor Paolo, Patrick Carroll, Brian Blessed, Peter Williamson, Morgan Christopher Ferris, Rob Earley, Aleczander Gordon, Christopher Plummer, Gary Stretch Ülke: Amerika, İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Morocco, Tayland Etiketler: Angelina Jolie Filmleri Yorum yapmayı unutmayın  Anthony Hopkins  Angelina Jolie  osmanlı  yabancı duygusal yabancı aksiyon Büyük İskender Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz