GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Cin Çıkarması filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Cin Çıkarması filmi türkçe dublaj izleCin Çıkarması On bir yaşında otistik bir kız olan Hannah, kardeşi Angel'ın ölümünden sonra yıkılır. Bu durumla baş edemeyen ailesi tarafından yatılı okula gönderilir. Bir süre sonra kendisi ile konuşan bir kadın sesi duymaya başlayan genç kız, bu sesin ölen kız kardeşine ait olduğunu düşünür ve kendini her dediğini yerine getirmek zorunda hisseder. Mümtaz Yıldırımlar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Holly Jacobson, Petra Bryant, Adrian Annis, Maria Figgins, ve Silvana Maimone yer alıyor. 

Cinli Filmleri İzle

 cin filmleri veya cin çıkarma filmlerini sitemizde bulabilirsiniz. Cin Çıkarması Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz