GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Copper Skin and Iron Bones of Fang Shiyu filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Copper Skin and Iron Bones of Fang Shiyu filmi türkçe dublaj izleCopper Skin and Iron Bones of Fang Shiyu Shaolin okulundan döndükten sonra normal bir hayat yaşamayı planlar, ancak memleketi Zhao Qing'de bir yolsuzluk davasına karışır. Arkadaşı Zhou Rong'un trajik ölümü ve annesinin kaçırılmasıyla karşı karşıya kalan Fang Shi Yu, sonuna kadar adalet için savaşmaya karar verir... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler...
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Copper Skin and Iron Bones of Fang Shiyu Kategori: 2021 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarih Filmleri Yapım: 2021 IMDb Puanı: Belli Değil Yönetmen: Yi Long Oyuncular: Yi Long Ülke: Çin Etiketler: Uzak Doğu Filmleri  dövüş  aksiyon gerilim  karate  yabancı aksiyon Copper Skin and Iron Bones of Fang Shiyu Aksiyon Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Aksiyon Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Aksiyon Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz