GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

El Deccur filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

El Deccur filmi türkçe dublaj izleEl Deccur Bir grup arkeoloji öğrencisi, öğretmenleriyle birlikte kazı için daha önceden belirlenmiş olan bölgeye giderler. Başlarda herkes iyimser ve mutludur. Ekipten bir öğrencinin kazı sırasında tılsımlı objeyi bulmasıyla işler değişir. Gecenin çökmesiyle beraber yedi kişilik grup Deccur ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Onlar için artık tek kurtuluş sabah olmasıdır... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler...

Yerli Korku Filmleri İzle

Orjinal Adı: El-Deccur Kategori: 2020 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2020 IMDb Puanı: 5.8 Yönetmen: Gökhan Ari Oyuncular: Ulukan Agdas, Merve Ceylan, Dilara Demirdüzen, Fatih Kinaci, Aybars Mengi, Nasmina Tüten, Ismail Ülgey Ülke: Türkiye  

Cin Filmleri İzle

  yerli korku  türk korku  cinli filmler  El Deccur Yerli Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz