GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi türkçe dublaj izleFantastik Canavarlar: Grindelwald #39;ın Suçları yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret,Dram filmi,   Fantastik Canavarlar 2 Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald 2018 1927 yılında, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmindeki olayların üzerinden birkaç ay geçmişken Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore'dur. Ancak Dumbledore'un, daha önce Grindelwald'a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt ile Amerikalı dostları Tina, Queenie ve Jacob'ı yeniden bir araya getirir fakat Newt'un görevi, giderek tehlikeli ve bölünmüş bir hâl alan büyücülük dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşacak olan dostlarının bağlılıklarını test edecektir...
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kategori: 2018 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2018 IMDb Puanı: 6.6 Yönetmen: David Yates Oyuncular: Johnny Depp, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Wolf Roth, Eddie Redmayne, Zoë Kravitz, Callum Turner, Derek Riddell, Cornell John, Ezra Miller, Ingvar Sigurdsson, Poppy Corby-Tuech, Andrew Turner, Maja Bloom, Simon Meacock Ülke: İngiltere, Amerika Etiketler: Eddie Redmayne Filmleri, Fantastik Canavarlar Serisi, Johnny Depp filmleri Yorum yapmayı unutmayın  büyücü  fantastik  canavar  yabancı duygusal Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz