GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Fatma filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Fatma filmi türkçe dublaj izleFatma Fatma Dizi Fatma, sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer'i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer'in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma'nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar. geceninbekcileri.com keyifli seyirler diler.

Yerli Türk Dizisi İzle

Orjinal Adı: Fatma Kategori: 2021 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, imdb 7+ Filmler, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler Yapım: 2021 IMDb Puanı: 8.2 Oyuncular: Burcu Biricik, Mehmet Yilmaz Ak, Sehsuvar Aktas Ülke: Türkiye Etiketler: Fatma 1.Bölüm izle, Fatma 2.Bölüm izle, Fatma 3.Bölüm izle, Fatma 4.Bölüm izle, Fatma 5.Bölüm izle, Fatma 6.Bölüm izle  

Fatma Yerli Türk dizisi

  Diğer Bölümler
  Fatma Dizisi 1.Bölüm  
  Fatma Dizisi 2.Bölüm  
  Fatma Dizisi 3.Bölüm  
  Fatma Dizisi 4.Bölüm  
  Fatma Dizisi 5.Bölüm  
  Fatma Dizisi 6.Bölüm   Fatma Yerli Dizi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Dizi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Dizi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz