GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

G D O KaraKedi filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

G D O KaraKedi filmi türkçe dublaj izleG D O KaraKedi yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Aksiyon filmi, Komedi filmi, Yerli filmi,   GDO KaraKedi GDO KaraKedi GDO KaraKedi İstanbul'da yaşamakta olan üç tane kardeş en büyükleri olan Gürkan taksicilik yaparak para kazanır. Bir diğeri ise pilav satarak en sonuncu ise boş gezen bir kıza aşık olarak onun düğün gecesi kaçırdıktan sonra kardeşlerinin üzerine belayı alacaktır. Gürkan ailesinin mezarlığından dönerken bir iyilik yapmak için yolda duran yaşlı bir adamı gideceği yere bırakırken ani bir fren yapınca yaşlı amca ölecektir. Pilavcı kardeş ise bir elmas kaçıran adamdan elması emanet alınca bir çok bela onların başından eksik olmayacaktır. Orjinal Adı: G.D.O. BlackCat Kategori: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2013 IMDb Puanı: 5.3 Yönetmen: Murat Aslan Oyuncular: Safak Sezer, Serkan Sengül, Melisa Pamuk, Seda Yildiz, Sener Kökkaya, Durul Bazan, Erdem Akakçe, Hamdi Kahraman, Halil Kumova, Cenk Kangöz, Demet Bölükbasi, Server Mutluvolkan, Ergün Çetin, Ugur Kalabas, Giray Altinok Ülke: Türkiye Etiketler: şafak sezer filmleri Yorum yapmayı unutmayın  yerli komedi yerli komedi yerli aksiyon G D O KaraKedi Yerli Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz