GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Gora filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Gora filmi türkçe dublaj izleGora Turistlik bir yerde halı satarak hayatını sürdüren arif bir kendisi dükkanda yokken müşteri gelir ve çırağı onu çağıracaktır. onlara halı satmak için kırk takla atan arif henüz başına geleceklerden haberdar değildir. Komutan Logar tarafından kaçırılarak başka bir gezegende zorla esir alınacaktır. Daha sonra oradaki insanlarla samimi olarak aşık olacağı kızla tanışmaktadır.

Yerli Komedi Filmleri İzle

Orjinal Adı: G.O.R.A. Kategori: 2004 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, imdb 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2004 IMDb Puanı: 8.0 Yönetmen: Ömer Faruk Sorak Oyuncular: Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Safak Sezer, Özkan Ugur, Rasim Öztekin, Erdal Tosun, Idil Firat, Cezmi Baskin, Muhittin Korkmaz, Engin Günaydin, Sercan Akyüz, Cihan Akçakarakus, Halil Akçam, Bora Atalay Ülke: Türkiye Etiketler: Cem Yılmaz Filmleri, Ozan Güven Filmleri, Özkan Uğur Filmleri Gora Yerli Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz