GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Hababam Sınıfı filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Hababam Sınıfı filmi türkçe dublaj izleHababam Sınıfı yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Komedi filmi, Yerli filmi,    Çocukken hepimizi ekran başına bağlayan bu gün bile çıksa asla kaçırmıyacağımız filmlerin başında gelmektedir. Özel çamlıca lisesine yeni bir müdür yardımcısı atanmaktadır. Bu adamın isim Mahmut Hoca dır. Daha sonra bizim haylaz öğrenciler kel Mahmut olarak lakap takacaklarıdır ve öyle kalacaktır. Mahmut hoca gelmeden önce rahat bir şekilde top oynayan ve sigara içen istediği zaman maçlara gidebiliyordu. Fakat hoca bunları yasaklayınca okul iyice çekilmez olur yasakları başlar bu seferde ama aslında ne kadar tartışsalarda onların arasında güçlü bir bağ vardır ve bizlere aktarılan çok ders çıkartacak sahneler vardır...www. geceninbekcileri.com 2 Orjinal Adı: The Chaos Class Kategori: 2000 ve Öncesi, imdb 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Tavsiye Filmler, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 1975 IMDb Puanı: 9.3 Yönetmen: Ertem Egilmez Oyuncular: Kemal Sunal, Münir Özkul, Halit Akçatepe, Tarik Akan, Adile Nasit, Sitki Akçatepe, Kerem Aridogan, Ahmet Ariman, Ertugrul Bilda, Ali Erarslan, Kemal Ergüvenç, Aysen Gruda, Cem Gürdap, Muharrem Gürses, Bülent Haksever Ülke: Türkiye Etiketler: Ertem Eğilmez Filmleri, hababam sınıfı serisi, Kemal Sunal Filmleri, Şener Şen Filmleri Yorum yapmayı unutmayın  Kemal Sunal   Tarik Akan   Ertem Eğilmez  yerli komedi Hababam Sınıfı Yerli Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz