GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

İhtiras Rüzgarları filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

İhtiras Rüzgarları filmi türkçe dublaj izleİhtiras Rüzgarları yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Romantik filmi,    Legends of the Fall Amerikan askeri kuvvetlerinde görev yapan albay Ludlow görevinden ayrılarak üç oğlu ile uzak bir ormanlık arazide yaşamaya başlayacaktır. O sırlarda birinci dünya savaşı yeni başlamış albay oğullarına ne kadar ısrar etse de oğullar savaşa katılacaktır. İçlerinden en ufakları Samuel bu savaşta vefat edecektir. Kardeşinin ölümünden kendini sorumlu tutan Tristan aradan bir zaman geçtikten sonra kardeşinin nişanlısı ile aralarından duygusal bir bağ oluşacaktır.
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Legends of the Fall Kategori: 2000 ve Öncesi, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 1994 IMDb Puanı: 7.6 Yönetmen: Edward Zwick Oyuncular: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond, Henry Thomas, Karina Lombard, Tantoo Cardinal, Gordon Tootoosis, Paul Desmond, Christina Pickles, Robert Wisden, John Novak, Kenneth Welsh, Bill Dow, Sam Sarkar Ülke: Amerika Etiketler: Anthony Hopkins Filmleri, Brad Pitt Filmleri, Edward Zwick Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal yabancı romantik İhtiras Rüzgarları Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz