GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

İlk Aşkım filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

İlk Aşkım filmi türkçe dublaj izleİlk Aşkım yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Romantik filmi,    Ma première fois Güzel bir romantik film ile karşınızda olurken, son sınıfında geçen ve üniversiteye hazırlanan 18 yaşındaki Sarah'nın dikkatini Zachary adlı asi bir genç çeker. Zachary 20 yaşında ancak hala liseyi bitirmeye çalışan, yakışıklı ancak bir o kadar da kural dışı bir gençtir. Başta birbirlerinden pek hoşnut olmasalar da aralarında sıra dışı bir çekim oluşacak ve birbirlerine tutkuyla aşık olur. Ancak Sarah'nın üniversite hayalleri ve Zachary'nin inatçı tutumu yüzünden okulla yaşadığı problemler beraberliklerini zedelerken, ilaveten çok farklı ailelerden geliyor olmaları da ilişkilerinde engele yol açar. Ama iki genç yürek hayatlarında derin izler bırakacak tutkulu bir aşka kendilerini kaptırırlar.
Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Ma première fois Kategori: 2012 Filmleri, Romantik Filmler Yapım: 2012 IMDb Puanı: 6.1 Yönetmen: Marie-Castille Mention-Schaar Oyuncular: Esther Comar, Martin Cannavo, Vincent Perez, Judith El Zein, Lilly-Fleur Pointeaux, Lolita Chammah, Anne Loiret, Xavier Maly, Philippe Ogouz, Jérôme Daran, Yvette Petit, Nicolas Guillot, Anna Cottis, Vladimir Consigny, Valérie Stroh Ülke: Fransa Yorum yapmayı unutmayın  güzel romantik  yabancı romantik İlk Aşkım Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz