GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

İntikam – The Foreigner filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

İntikam – The Foreigner filmi türkçe dublaj izleİntikam – The Foreigner yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Aksiyon filmi, Dram filmi,   İntikam - The Foreigner İntikam - The Foreigner İntikam - The Foreigner İntikam - The Foreigner Quan kendi çapında restoran işleten birisidir. Hayatında öne çıkan sade yaşantısı ve çok değer verdiği kızlı ile beraber yaşamaktadır. Vietnam göçmeni olan bu adamın hayatı günün birinde tam anlamıyla değişir. Çünkü restoranın yakınında düzenlenen bir terör saldırısından sonra kızı hayatını kaybeder. Bundan sonra o sessiz sakin görünen adam acısını kalbine gömer ve çok sevdiği kızının hayatını çalanlardan intikam almak için mücadele etmeye başlar. Film aynı zamanda Jackie Chan ve Pierce Brosnan gibi iki ünlü aktörü bir araya getirmiştir.
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: The Foreigner Kategori: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2017 IMDb Puanı: 7.0 Yönetmen: Martin Campbell Oyuncular: Katie Leung, Jackie Chan, Rufus Jones, Mark Tandy, John Cronin, Caolan Byrne, Donna Bernard, Aaron Monaghan, Niall McNamee, Pierce Brosnan, Charlie Murphy, Orla Brady, Lia Williams, Michael McElhatton, David Pearse Ülke: İngiltere, Çin, Amerika Etiketler: Jackie Chan Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal yabancı aksiyon İntikam – The Foreigner Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz