GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

İyi Bir Avukatın Karısı filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

İyi Bir Avukatın Karısı filmi türkçe dublaj izleİyi Bir Avukatın Karısı yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Romantik filmi,    A Good Lawyer's Wife Azgın ve sinirli bir kadının genç bir çocuk ile arasında başlayan sıcak ilişki izleyenleri heyecanlandıracak görüntüler ortaya çıkacaktır. Im Sang-soo'un yönetmenliğini yaptığı filmde Lee Cheon-hee, Hwang Jeong-min, Sung Ji-ru isimler rol almıştır.
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: A Good Lawyer's Wife Kategori: 2003 Filmleri, Dram Filmleri, Kore Filmleri, Romantik Filmler, Tavsiye Filmler Yapım: 2003 IMDb Puanı: 6.3 Yönetmen: Sang-soo Im Oyuncular: So-Ri Moon, Jung-min Hwang, Yuh-Jung Youn, In-mun Kim, Tae-gyu Bong, Jeong-rim Baek, Joon-yeong Jang, Ji-ru Sung, Dong-hoon Choi, Sang-soo Im, Nam-yeol Jang, Jin-gak Jeong, Deok-jae Jo, Woo Jung, Byeong-chun Kim Ülke: Güney Kore Etiketler: Uzak Doğu Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal yabancı romantik İyi Bir Avukatın Karısı Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz