GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Kanlı Efsane filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Kanlı Efsane filmi türkçe dublaj izleKanlı Efsane Gazeteci olan James şeytani bir tarikat ile ilgili araştırma yapacaktır. Hamile olan nişanlısı Harriet'a değişiklik olması için gideceği yere birlikte gitmeyi önerir. Gittikleri yer tam anlamıyla bir hayalet kasabadır. Tarikatı araştırmaya başlayan James, Harriet'ın kaybolmasıyla amacını değiştirip Harriet'ı aramaya koyulur ama bulduğu her ip ucu onu tarikata daha da yaklaştırır. Senaryosu ve yönetmen kolduğu; Sean Brown ve Luke Gosling tarafından paylaşılan filmin oyuncu kadrosu şöyle: Jonathan McClean, Anna Dawson, Hannah Chalmers. 

Yabancı Korku Filmleri İzle

  Kanlı Efsane Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz