GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Katre filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Katre filmi türkçe dublaj izleKatre Katre izle, Katre full izle, Katre sansürsüz izle, Katre filmi izle, Katre hd izle, Katre 2017 izle, Emlakçı Savaş, yaşadığı mahallenin insanları tarafından çok sevilen, saygı duyulan, güvenilir biridir. Savaş'ın kardeşi Umar ise, çocukken bir böcekten kaptığı hastalık sebebiyle havale geçirerek yatalak kalmıştır. Anne-babasını da kaybetmiş olan Savaş, uzun yıllar yatalak kardeşine bakmak zorunda kalmıştır ve bu durumun müsebbibi olarak Allah'ı suçlamaktadır. Bu sebeple yaşadığı mahalledeki inançlı insanlardan öç almayı ve onları Allah'ın yolundan döndürmeyi amaç edinir. Önce onların aralarına girer, ardından bu kişilerin algılarını değiştirmeye başlar... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler:..

Yerli Korku Filmi İzle

Orjinal Adı: Katre Kategori: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2017 IMDb Puanı: 6.2 Yönetmen: Berkay Berkman Oyuncular: Mert Uzunmehmet, Selda Bakirtas, Berkay Berkman, Deniz Ince, Dalya Kilimci, Halil Kirkayak, Atakan Satiroglu, Haldun Senocak, Emre Toktas, Ahmet Süha Çagrici, Reyhan Nur Çalikoglu Ülke: Türkiye  Katre Yerli Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz