GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Kız filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Kız filmi türkçe dublaj izleKız yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi,    Girl 2018 Cannes'ın En İyi İlk Film'i seçilen , Belirli Bir Bakış bölümünde dünya prömiyerini yaptı ve başta Altın Kamera olmak üzere birçok ödül kazandı. , profesyonel bir balerin olmak için çabalayan 15 yaşındaki ergen trans birey Lara'nın hikâyesini anlatıyor. Lara, bir yandan ergenliğin getirdiği huzursuzlukla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da bale eğitimindeki zorlukları aşmaya çalışıyor. Yönetmen Dhont, "böyle bir cesaret öyküsü, benim ilk filmimim konusu olmalı" diyerek 2009'da Belçika'da bir gazetede okuduğu haberden yola çıkmış. , Oscar and the Wolf'un "Strange Entity" şarkısına çektiği kliple de tanınan Dhont'un yönettiği ilk uzun metrajlı film.
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Girl Kategori: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Tavsiye Filmler Yapım: 2018 IMDb Puanı: 7.1 Yönetmen: Lukas Dhont Oyuncular: Victor Polster, Arieh Worthalter, Oliver Bodart, Tijmen Govaerts, Katelijne Damen, Valentijn Dhaenens, Magali Elali, Alice de Broqueville, Alain Honorez, Chris Thys, Angelo Tijssens, Marie-Louise Wilderijckx, Virginia Hendricksen, Daniel Nicodème, Els Olaerts Ülke: Hollanda, Belçika Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal Kız Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz