GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
Film Kategorileri
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Korkuluk filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Korkuluk filmi türkçe dublaj izleKorkuluk 1800'lü yıllarda yaşayıp hırsızlık yaptığı gerekçesiyle ölüme terk edilip kargalar tarafından yenmesi seyredilen bir adamın korkuluğa dönüştüğüne dair bir efsane dolaşır yüzyıllardır. June ve Carl gözleri önünde ailelerinin katledilmesini izlemek zorunda kalan iki küçük kardeştir. Yaşadıklarını atlatamayan Carl intihar eder. bunun üzerine June, kardeşini ölüme sürükleyen şeyleri öğrenmek için çocukluk evlerine geri döner. Döndükten sonra çocukluk travması zannettiği Korkuluk'un sadece bir söylentiden ibaret olmadığını öğrenmesi uzun sürmez Louisa Warren'in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosu ise şöyle; Kate Lister, Louisa Warren, Cassandra French.  

Yabancı Korku Filmleri İzle

  Korkuluk Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz