GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Lanetli Hastane filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Lanetli Hastane filmi türkçe dublaj izleLanetli Hastane Heavy metal yıldızı Lordi'nin başrolü kaptığı bu enteresan filmde, alternatif bir canavar filmi hikayesi aktarılıyor. Bir baba, otizm hastası kızının hastanede kötü bakıldığına inanmaktadır. Tedavisinin sıcacık evinde devam etmesinin daha uygun olduğunu düşünür ve hastaneden kaydını aldırmaya karar verir. Sorun şu ki, babası kızını hastaneden çıkarmaya çalışırken asansör bozulur. Birkaç kişiyle beraber asansörde kalan baba-kız, kapılar açıldığında tüm hastanenin boşaltılmış olduğunu görürler. Hiçbir çıkış yolu bulamadıkları hastanede karanlıktan gelen yaratıklarla da baş etmek zorunda kalacaklardır. 2006 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nın birinciliği kazanmış olan Finlandiya'lı grup Lordi'nin solisti Mr. Lordi'nin baş yaratığı canlandırdığı filmde, diğer canavarları da yine yarışmada canavar kostümleriyle gördüğümüz grup üyeleri canlandırıyorlar. Yönetmen, grubun Avrupa'da başarı kazanması ve tanınmasından sonra grup üyeleriyle böyle bir proje çekmenin ilginç olacağını düşünmüş. yabancı korku Lanetli Hastane Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz