GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

MARTYRS filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

MARTYRS filmi türkçe dublaj izleMARTYRS
FRAGMAN DEĞİLDİR
Film, vücudu kanlar içinde bulunan Lucie (Jessie Pham) isimli genç bir kızın, eski bir mezbahadan kaçışıyla başlar. Bu mezbahada bir müddet esir tutularak fiziksel ve psikolojik olarak istismara uğramış olan Lucie, sonrasında yerleştirildiği yetimhanede de yaşadıklarının etkisinden kurtulamaz. Yetimhanede, yalnızca Anna (Erika Scott) isimli kız ile konuşan Lucie, belli zamanlarda vücudunda oluşan yaraların bir yaratık (Isabelle Chasse) tarafından yapıldığına inanmaktadır. 

Korku Gerilim Filmleri İzle

  MARTYRS Korku Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz