GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Maymun Pençesi filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Maymun Pençesi filmi türkçe dublaj izleMaymun Pençesi Maymun pençesi, kimin eline geçerse onun 3 dileğinin gerçekleşmesini sağlar. Ancak yerine gelen dilekler olabilecek en kötü şekilde gerçekleşir. Tılsımlı maymun pençesini bulan Jake, dilediği 2 dilek sonucu ölen arkadaşı Tony Cobb'un dirilmesine neden olur. Geriye son 1 istek kalmıştır. Cobb, bu dileğin kendi isteği için kullanılmasını ister ve bu yüzden Jake'e baskı yapmaya başlar. Brett Simmons'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda C.J. Thomason, Stephen Lang, Michelle Pierce, Corbin Bleu, Daniel Hugh Kelly gibi isimler yer alıyor. Maymun Pençesi Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz