GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Mouse Mauseu dizi bolum 1 filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Mouse Mauseu dizi bolum 1 filmi türkçe dublaj izleMouse Mauseu dizi bolum 1 Halkı korkuya sürükleyen vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin çözümü için sıra dışı bir öneri ortaya atılır. Psikopat genine sahip bebeklerin anne karnındayken tespit edilebileceği bu yöntem çocuğunuzun psikopat olacağını bilseniz de dünyaya getirir misiniz ikilemini yaşatır. Tüm bunların yaşanmasından yıllar sonra adalet arayışındaki çaylak polis memuru Jung Ba Reum bir katille karşı karşıya gelir. Psikopat biriyle yaşadığı bu karşılaşmadan sağ kurtulsa da hayatı bir anda tamamen değişecektir... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler...
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Mouse Kategori: 2021 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gizem Filmleri, imdb 7+ Filmler, Kore Filmleri, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2021 IMDb Puanı: 8.7 Yönetmen: Kang Cheol-woo, Joon Bae Choi Oyuncular: Lee Seung-gi, Hee-joon Lee, Park Joo-Hyun, Soo-jin Kyung, Bong-sik Hyun, Kim Jung-Nan, Yeong-jae Kim, Hwa-Woon Kwon, Ji-Hyun Woo, Kang-Hoon Kim, Seo-Joon Lee, Ji-Hoon Pyo, Nae-sang Ahn, Kim Young-ok, Jo Jae-yoon Ülke: Güney Kore
Kore dizisi Mouse Mauseu Bölümleri
Mouse Mauseu dizi bolum 1
Mouse Mauseu dizi bolum 2
Mouse Mauseu dizi bolum 3
Mouse Mauseu dizi bolum 4
Mouse Mauseu dizi bolum 5
Mouse Mauseu dizi bolum 6
Mouse Mauseu dizi bolum 7
Mouse Mauseu dizi bolum 8
Mouse Mauseu dizi bolum 9  Mouse Mauseu dizi bolum 1 Aksiyon filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Aksiyon filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Aksiyon filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz