GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Ophelia filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Ophelia filmi türkçe dublaj izleOphelia yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Romantik filmi,    2018 Shakespeare'in unutulmaz eserlerinden Hamlet'i farklı bir bakış açısıyla ele alıyor. Ağları entrikalarla örülmüş trajedyi, Hamlet'in büyük aşkı 'nın gözünden göreceğimiz roman uyarlaması,Siyasi entrikaların imparatorluk mahkemesine sızıp da her yere bir hastalık gibi yayıldığı Orta Çağ döneminde Danimarka'da sistem çürümüş durumdadır. Adalet, krallığın içinde bile korunamamakla birlikte, en güvenilir eller bile birbirlerinin sırtına bıçak saplayabilecek kadar sinsidir. Her şeye rağmen, kraliçenin en sevdiği hizmetçisi , kendince keyifli bir yaşam sürmektedir. 'nın bu sakin ve soyutlanmış dünyası, ülkenin karizmatik ve zorlu prensi Hamlet'e ilgi duymaya başlamasıyla birlikte değişir. Onların gizli aşk ilişkisi hızla ilerlerken, büyük bir ihanet sarayı sarsar, ilişkilerini rayından çıkarır ve kraliyet ailesini derinden yaralar. İstekleri ile sadakati arasında sıkışmış olan , adanmışlığının nihayetinde nerede duracağına karar vermek zorundadır...
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Kategori: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarih Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2018 IMDb Puanı: 6.6 Yönetmen: Claire McCarthy Oyuncular: George MacKay, Daisy Ridley, Naomi Watts, Clive Owen, Tom Felton, Daisy Head, Sebastian De Souza, Dominic Mafham, Anna Rust, Devon Terrell, Noel Czuczor, Issy Stewart, Mia Quiney, Adriana Hercigonja, Martin Angerbauer Ülke: İngiltere, Amerika Etiketler: Clive Owen Filmleri, Naomi Watts Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal yabancı romantik Ophelia Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz