GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Peşinde Ölüm Var filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Peşinde Ölüm Var filmi türkçe dublaj izlePeşinde Ölüm Var Genç bir kadın olan Kim Ga-in'in ailesi, bir düğün için bir araya toplandığında ardı ardına garip ve vahşi cinayetlere kurban gitmeye başlar. Ga-in cinayetlerin şüphelisi olarak gözaltına alınır ancak aile peşlerinde bir lanet olduğuna inanır. Ga-in hem hayatta kalmaya hem de bu laneti çözmeye çalışacaktır. 2007 Kore yapımı olan Someone Behind You (Peşinde Ölüm Var) "It's Two People" adlı manhwa'dan (Kore Mangası/Çizgi Romanı) uyarlanmıştır. Psikolojik korku türündeki filmin yazar, yapımcı ve yönetmen koltuğunda Oh Ki-hwan oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise: Yoon Jin-seo, Park Ki-woong, Lee Ki-woo bulunuyor. 

Psikolojik Gerilim Filmleri İzle

 Türkçe Dublaj Kore Filmleri İzle Peşinde Ölüm Var Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz