GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Rahat Bir Nefes filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Rahat Bir Nefes filmi türkçe dublaj izleRahat Bir Nefes yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi,    And Breathe Normally 2018 İlk gösterimini yaptığı Sundance'ten ödülle dönen , İzlandalı bir anne ile Gineli bir göçmen kadın arasındaki yakınlığı mercek altına alıyor. Ken Loach ve Dardenne kardeşlerin sosyal gerçekçi filmleriyle karşılaştırılan , kısa filmleriyle 100'den fazla ödül kazanan ve İzlanda sinemasının yükselen yıldızı olarak nitelendirilen İsold Uggadottir'in ilk uzun metrajlı filmi. Film, mülteci krizinin ulaşmadığı düşünülen İzlanda'da bu meselenin yerel toplumsal etkilerine kafa yorarken duygusallığa prim vermiyor ve keskin bir gözlemciliği benimsiyor.
Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: And Breathe Normally Kategori: 2018 Filmleri, Dram Filmleri Yapım: 2018 IMDb Puanı: 6.8 Yönetmen: Isold Uggadottir Oyuncular: Kristín Þóra Haraldsdóttir, Babetida Sadjo, Patrik Nökkvi Pétursson, Bragi Arnason, Þorsteinn Bachmann, Agust Bjarnason, Sveinn Geirsson, Sólveig Guðmundsdóttir, Helga Vala Helgadóttir, Jakob S. Jonsson, Erling Jóhannesson, Gunnar Jónsson, Aladin Laaguid, Petur Oskar Sigurdsson, Guðbjörg Thoroddsen Ülke: Iceland, İsveç, Belçika Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal Rahat Bir Nefes Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz