GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Recep İvedik 1 filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Recep İvedik 1 filmi türkçe dublaj izleRecep İvedik 1 Aksoy film ve özenfilm yapımcı şirketlerinin üslendiği bir filmdir. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar oynadığı güzel bir komedi filmidir. Recep hapisten yeni çıkmaktadır daha sonra yolda giderken adamın biri cüzdanını düşürmektedir. Bunu geri iade etmek için yola koyulan recep cüzdan büyük bir otel sahibine aittir. Bunun üzerine otel sahibi recepe bedava otelde konaklama verir. Güzel bir komedi filmi olmuş türklerin yaptığı alışılmadık iyi filmlerden biri.yerli komedi
Orjinal Adı: Recep Ivedik Kategori: 2008 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2008 IMDb Puanı: 4.7 Yönetmen: Togan Gökbakar Oyuncular: Sahan Gökbakar, Fatma Toptas, Tulug Çizgen, Ismail Hakki Ürün, Vural Buldu, Hakan Akin, Lemi Filozof, Murat Akdag, Zeynep Aydemir, Ferhat Uçar, Önder K. Açikbas, Yakup Yavru, Mehmet Ali Bayhan, Furkan Turan, Hakan Altinkök Ülke: Türkiye Etiketler: recep ivedik serisi, Şahan Gökbakar Filmleri Recep İvedik 1 Yerli Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz