GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Ruhlar Evi filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Ruhlar Evi filmi türkçe dublaj izleRuhlar Evi Laura geceleri gördüğü kabuslar yüzünden uyuyamayan genç bir kadındır. Rüyasında gördüğü şeyin annesinin hayaleti olduğunu düşünür. Bir ruh çağırma uzmanı eşliğinde arkadaşlarıyla birlikte ruh çağırma seansı düzenleyip o ruhu serbest bırakmak ister ama bilmediği bir şey vardır. Seansı düzenledikleri ev belirli bir ruhu hapsetmek için tasarlanmıştır! Serbest bırakacakları ruh Laura'ya uykusuz gecelerini mum ile aratacaktır. Yönetmen koltuğu Carl Medland'a ait olan filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Julie T. Wallace, Jane Merrow, Ian Reddington. 

Ruh Filmleri İzle

  Ruhlar Evi Korku filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Korku filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Korku filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz