GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Sağ Salim filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Sağ Salim filmi türkçe dublaj izleSağ Salim yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Komedi filmi, Yerli filmi,    fak bir köyde yaşayan salim geçimini ufak bir arabası üzerinden sağlamaktadır. Oranın hocası bir gün salime bir cenaze verecek merhumu mersinden Sivas'a götürmek üzere yola çıkacaktır. Yolda sivasa gitmek üzere olan genç bir adamı arabaya alacaklardır. Daha sonra yolculuğuna devam ederken bir adama çarparak onu yaralayacak ve onu arabaya yerleştirecektir. Bir çok komik sahnelerin olduğu eğlenceli yerli film olarak yerini sitemizde almıştır iyi seyirler dileriz. www. geceninbekcileri.com 2 Orjinal Adı: Sag Salim Kategori: 2012 Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2012 IMDb Puanı: 6.4 Yönetmen: Ersoy Güler Oyuncular: Burçin Bildik, Fulya Zenginer, Alper Saldiran, Kenan Ece, Murat Akkoyunlu, Kamil Güler, Kevork Türker, Orçun Kaptan, Tevfik Inceoglu, Yakup Yavru, Hasan Demircan, Hidayet Çakir, Pinar Televi, Alper Yanar, Hüseyin Avni Danyal Ülke: Türkiye Etiketler: sağ salim serisi Yorum yapmayı unutmayın  yerli komedi  yerli komedi Sağ Salim Yerli Komedi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Komedi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Komedi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz