GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Şantaj filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Şantaj filmi türkçe dublaj izleŞantaj Mat, geçmişte bir gece, iyi niyetli bir şekilde bir kavgayı ayırmaya çalışırken birinin ölümüne sebep olmuştur. Şimdi, olayın üzerinden geçen dokuz yılın ardından eşi Olivia ile hayatına sıfırdan başlamaya çalışmaktadır. İş gezisindeki Olivia'dan gelen sarsıcı bir telefon yüzünden tedirgin olan Mat, gerçeği keşfetmek için çılgın bir mücadeleye girişir. Masumiyeti, bir intihar vakasını soruşturan bir polis tarafından yeniden sorgulanacaktır... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler...

Şantaj Yabancı Dizi İzle

Film Dili: Türkçe Dublaj Orjinal Adı: The Innocent Kategori: 2021 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, imdb 7+ Filmler, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2021 IMDb Puanı: 8.1 Yönetmen: Oriol Paulo Oyuncular: Mario Casas, Xavi Sáez, Santi Pons, Alexandra Jiménez, Jose Coronado, Martina Gusman, Juana Acosta, Susi Sánchez, Aura Garrido, Miki Esparbé, Anna Alarcón, Josean Bengoetxea, Oriol Vila, Aysha Daraaui, Mima Riera, Javier Beltrán, Lluïsa Mallol, Gonzalo de Castro, Ana Wagener, Jordi Coll, Oriol Guinart, Asia Ortega, Eudald Font, Pedro Hernández, Toro Ülke: İspanya Diğer Bölümler
  Şantaj 1.Bölüm  
  Şantaj 2.Bölüm  
  Şantaj 3.Bölüm  
  Şantaj 4.Bölüm  
  Şantaj 5.Bölüm  
  Şantaj 6.Bölüm  
  Şantaj 7.Bölüm  
  Şantaj 8.Bölüm  
Şantaj Yabancı Dizi filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Dizi filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Dizi filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz