GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

The Last Frontier filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

The Last Frontier filmi türkçe dublaj izleThe Last Frontier Film, Ekim 1941'de Podolsk harp okulu öğrencilerinin Moskova dışındaki kahramanca duruşunun hikayesini anlatıyor. Podolsk piyade ve topçu okullarından gelen öğrenciler, takviye gelene kadar Alman ilerlemesini engellemek için Sovyet 43. ordusundan birimlerle birlikte savaşan Ilyinsky savunma hattına gönderillir. Umutsuzca sayıca az olan genç erkekler, Moskova'ya doğru ilerleyen çok daha üstün Alman kuvvetlerini engellemek için neredeyse iki hafta süren bir savaşta hayatlarını kaybederler. Bu film sadece savaşla ilgili değil. Aynı zamanda aşk, gerçek dostluk ve çocukluktan erkekliğe giden yol hakkında. Moskova dışındaki son savunma hattını tutmak için yaklaşık 3.500 öğrenci ve komutanları oraya gönderilir. Çoğu sonsuza kadar orada kalır... geceninbekcileri.com iyi seyirler diler...

Rus Savaş Filmleri İzle

Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: The Last Frontier Kategori: 2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2020 IMDb Puanı: 6.5 Yönetmen: Vadim Shmelyov Oyuncular: Artyom Gubin, Lubov Konstantinova, Igor Yudin, Aleksey Bardukov, Evgeniy Dyatlov, Sergey Bezrukov, Roman Madyanov, Yekaterina Rednikova, Sergey Bondarchuk, Guram Bablishvili, Dmitriy Solomykin, Darya Ursulyak, Daniil Spivakovskiy, Vasiliy Mishchenko, Gleb Bochkov Ülke: Rusya  The Last Frontier Savaş filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Savaş filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Savaş filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz