GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

The Protector Hakan Muhafız 4 Sezon filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

The Protector Hakan Muhafız 4 Sezon filmi türkçe dublaj izleThe Protector Hakan Muhafız 4. Sezon 1.Bölüm Bugünün İstanbul'da yaşayan ve eski bir gizli güçle bağlantısını keşfeden genç adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için bir maceraya başlar. Ölümsüzlerin yedinci intikamıyla şehir yandı ve neredeyse İstanbul'un tamamı ölümsüzlerin karanlığına teslim oldu. Muhafız dışında ... Kahramanı şimdi hem insanlığın hem de vasilerin ve ölümsüzlerin tarihini değiştirmelidir. Artık herkesin kaderinin ona bağlı olduğunu biliyor. Bu sefer başarılı olmaktan başka çaresi yok ... Kahramanlar dünyası bu sezon birçok yönden tersine çevrildi. Başından beri nöbetçi olan Zeynep, şimdi ona karşı. Öte yandan Hakan, hedeflerine ulaşmak için düşman saflarından destek almalı ve ölümsüz bir insan yetiştirmeli. Hakan geçmişin karanlığını aydınlatırken, taraflar arasındaki denge tamamen değişir. İyilik ve kötülük savaşındaki tüm hesaplar tarihte ödenirken Hakan, geçmişte ve zamanımızda Faysal'la son yüzleşmesini yaşar. geceninbekcileri.com keyifli seyirler diler. yerli netflix dizisi

Yerli Dizi izle

Diğer Bölümler
1.Bölüm 
2.Bölüm 
3.Bölüm 
4.Bölüm 
5.Bölüm 
6.Bölüm 
7.Bölüm 
Orjinal Adı: The Protector Kategori: 2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler Yapım: 2020 IMDb Puanı: 6.8 Yönetmen: Binnur Karaevli Oyuncular: Çagatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabik, Ayça Aysin Turan, Burçin Terzioglu Ülke: Türkiye Etiketler: Hakan: Muhafız 4.Sezon 1.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 2.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 3.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 4.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 5.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 6.Bölüm izle, Hakan: Muhafız 4.Sezon 7.Bölüm izle The Protector Hakan Muhafız 4 Sezon Bilim Kurgu filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Bilim Kurgu filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Bilim Kurgu filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz