GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Tutku Hz İsa'nın Çilesi filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Tutku Hz İsa'nın Çilesi filmi türkçe dublaj izleTutku Hz İsa #39;nın Çilesi yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi,   Tutku Hz.İsa'nın Çilesi Tutku Hz.İsa'nın Çilesi Tutku Hz.İsa'nın Çilesi Tutku Hz.İsa'nın Çilesi The Passion of the Christ 2004 Ölümünden önce son 12 saatin anlatıldığı filmde oscar ödülü alan ve iyi bir oyuncu olan Mel Gibson yönetmiştir. 2 dilde çekilen film ibranice ve aramca olarak yapılmıştır. Nasıralı İsa havarileriyle bir arada son akşam yemeğini yerken kendisine ihanet edileceğini söylemiştir. Aynen dediği gibi Judas Hz.İsa'yı Romalılara ihbar edecektir. Bunun üzerine Roma valisi de tereddütte kalmasına rağmen Yahudilerin dini liderlerini kışkırtması sonucuyla İsa'ya daha fazla tahammül edemez ve işkence uygulanarak çarmıha gerilecektir.
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: The Passion of the Christ Kategori: 2004 Filmleri, Dini Filmler, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Tavsiye Filmler Yapım: 2004 IMDb Puanı: 7.1 Yönetmen: Mel Gibson Oyuncular: Jim Caviezel, Maia Morgenstern, Christo Jivkov, Francesco De Vito, Monica Bellucci, Mattia Sbragia, Toni Bertorelli, Luca Lionello, Hristo Shopov, Claudia Gerini, Fabio Sartor, Giacinto Ferro, Aleksander Mincer, Sheila Mokhtari, Lucio Allocca Ülke: Amerika Etiketler: Jim Caviezel Filmleri, Mel Gibson Filmleri Yorum yapmayı unutmayın  islam   Mel Gibson  yabancı duygusal Tutku Hz İsa'nın Çilesi Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Filmleri , Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz