GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Uysal Bir Ruh filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Uysal Bir Ruh filmi türkçe dublaj izleUysal Bir Ruh yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Gizem filmi,    Krotkaya 2017 Adını bile bilmediğimiz bir kadın... Tek amacı hapisteki kocasına bir koli ulaştırmak... Paket iade edilince teslimatı bizzat yapabilmek için yollara düşer ancak vardığı hapishanede de kocasının izini bulamaz. Sanki bütün yollar birileri tarafından kapatılmış gibidir. Bu eziyetin bir sonu var mıdır? Dostoyevskiden esinlenen Sergei Loznitsa, yeni filminde oldukça sert, tavizsiz, rahatsız edici bir Doğu Avrupa portresi çiziyor. Müthiş sanat yönetimiyle büyük Rus sinema geleneğini izleyen , elbirliği etmişçesine vatandaşına şiddet uygulayan, can damarını, insanlığını yitirmiş ülkesinin yarattığı kâbusun içinde geziniyor.
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: A Gentle Creature Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri Yapım: 2017 IMDb Puanı: 6.6 Yönetmen: Sergey Loznitsa Oyuncular: Valeriu Andriuta, Liya Akhedzhakova, Boris Kamorzin, Roza Khayrullina, Vasilina Makovtseva, Viktor Nemets, Sergey Russkin, Alisa Kravtsova, Nikolai Kolyada, Alexander Zamuraev, Svetlana Kolesova, Sergey Kolesov, Larisa Simonova, Sergey Fedorov, Anton Makushin Ülke: Fransa, Almanya, Lithuania, Hollanda Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal Uysal Bir Ruh Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz