GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Uzun Hikaye filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Uzun Hikaye filmi türkçe dublaj izleUzun Hikaye yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Romantik filmi, Yerli filmi,    Yakışıklı oyuncu kenan imirzalıoğlu'un baş rolde boy gösterdiği film ali olarak karşımıza çıkmaktadır. Bulgar göçmeni olan alinin karısı ve oğluna çok bağlı ve değer vermektedir. Genç yaşlarında iken münireyi ailesinden ister ve kabul etmezler. Bunun sevdiği kadınla birlikte kaçarak göçebe bir hayat yaşayacaklardır. Gittikleri her yerde iyilik yolunda çıkmayarak efendi bir tavır sergiler maddi durumları ise oldukça kötüdür. Okulda bir iş bularak çalışmaya başlayan ali okul müdürü bir cins adam olunca onunla da münakaşa içine girmektedir. Orjinal Adı: A Long Story Kategori: 2012 Filmleri, Dram Filmleri, imdb 7+ Filmler, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler Yapım: 2012 IMDb Puanı: 7.6 Yönetmen: Osman Sinav Oyuncular: Kenan Imirzalioglu, Tugçe Kazaz, Mustafa Alabora, Zafer Algöz, Osman Alkas, Elif Atakan, Erkan Avci, Bugra Bahadirli, Meriç Benlioglu, Cengiz Bozkurt, Berk Bugra, Fatma Betul Cordal, Altan Erkekli, Sait Genay, Sener Gökkaya Ülke: Türkiye Etiketler: Cengiz Bozkurt Filmleri, Kenan İmirzalioğlu Filmleri, Zafer Algöz Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yerli romantik  yerli duygusal yerli romantik Uzun Hikaye Yerli Romantik filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Romantik filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Romantik filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz