GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Yakın Tehlike filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Yakın Tehlike filmi türkçe dublaj izleYakın Tehlike Küba'da yaşanan 1962 krizini konu alan yapımda sovyetler Küba'ya nükleer bomba yerleştirmek isterken Amerikan yönetimi zor bir kararın sürecinden geçmektedir. Bu füzelerin yerleşimi engellemek için Kübayı işgal dahil her şeyi göze alan Amerikalılar diğer yandan olası bir büyük savaşı engellemeye çalışacaktır.aksiyon gerilim
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Thirteen Days Kategori: 2000 ve Öncesi, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, imdb 7+ Filmler, Psikolojik Filmler, Tarih Filmleri, Tavsiye Filmler Yapım: 2000 IMDb Puanı: 7.3 Yönetmen: Roger Donaldson Oyuncular: Shawn Driscoll, Kevin Costner, Drake Cook, Lucinda Jenney, Caitlin Wachs, Jon Foster, Matthew Dunn, Kevin O'Donnell, Janet Coleman, Bruce Thomas, Stephanie Romanov, Bruce Greenwood, Frank Wood, Dakin Matthews, Liz Sinclair Ülke: Amerika Etiketler: Kevin Costner Filmleri Yakın Tehlike Aksiyon Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Aksiyon Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Aksiyon Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz