GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Yasak Bölge filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Yasak Bölge filmi türkçe dublaj izleYasak Bölge yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Aksiyon filmi, Bilim Kurgu filmi,    Brick Mansions Duvarları çevrili bir kenar mahallesi oldukça tehlikeli insanları içerisinde barından adeta bir suç cenneti haline dönüşmüştür. Şimdiye kadar hiç bir polis ve resmi görevli insanın bu mahalleye girmemesi sanırım olayın ciddiyetini sizlere daha iyi anlatır. Fakat gün gelecek Damien adındaki polis memuru eski bir mahkumdan yardım alarak bu bölgeye girmeyi başaracaktır. Burada bulunan suç baronunu yakalamak isteyen Damien, içeriye girmesi ne kadar zor ise çıkması daha zor olacaktır. Bu film Paul Walker'ın ölmeden önce çektiği son film olarak www. geceninbekcileri.com 2 kalitesi sayesinde izleyebilirsiniz.
Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj Orjinal Adı: Brick Mansions Kategori: 2014 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Suç Filmleri Yapım: 2014 IMDb Puanı: 5.7 Yönetmen: Camille Delamarre Oyuncular: Paul Walker, David Belle, RZA, Goûchy Boy, Catalina Denis, Ayisha Issa, Carlo Rota, Andreas Apergis, Richard Zeman, Robert Maillet, Bruce Ramsay, Frank Fontaine, Chimwemwe Miller, Andy Bradshaw, Ryan Trudeau Ülke: Fransa, Kanada, Amerika, İspanya Etiketler: Paul Walker Filmleri Yorum yapmayı unutmayın yabancı aksiyon Yasak Bölge Bilim Kurgu filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Bilim Kurgu filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Bilim Kurgu filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz