GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Yedi filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Yedi filmi türkçe dublaj izleYedi Şeytana tapan bir grup, günümüzden 60 yıl önce çıkan yangında malikaneleriyle birlikte yok olur. Binanın yerine yıllar sonra bir kolej kurulur. direk dansçısı Victoria aşık olduğu Harry ile baş başa zaman geçirmek için kolejde romantik bir ortam yaratmaya çalışır. Victoria'nın arkadaşları da bir şekilde bu plana dahil olur. Malikane yangınından canlı çıkan tek kişi olan kolejin hizmetlisi Squeaky binayı öğrencilerin üzerine kilitler ve olaylar gelişir. Yönetmen koltuğunda Richard Colton'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise: Dean Cain, Dave Courtney ve Robert Wilde yer alıyor. 

Yabancı Gerilim Filmleri İzle

  Yedi Gerilim filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Gerilim filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Gerilim filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz