GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Yeni Bir Hayat filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Yeni Bir Hayat filmi türkçe dublaj izleYeni Bir Hayat yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi,    Katie Says Goodbye 2016 Henüz on yedi yaşında bir genç kadın Katie. Bir hayali var: Yaşadığı Amerikan kırsalından çıkıp şehirde, San Francisco'da yeni bir hayata başlamak... Gelgelelim hayat ona umudunu gerçekleştirecek fırsatları sunmuyor "hayaller ülkesinde". Katie, bir an önce "buralardan" uzaklaşmak için her yolu deniyor. Wayne Roberts, mütevazı ve dramatik olarak iyi tasarlanmış olan bu ilk filminde sinemaya birçok kez konu olmuş "Amerikan Rüyası"nı, hoş nüanslarla yeniden yaratmayı başarıyor. Son yıllarda yaratıcılık problemleri çeken Amerikan bağımsızları arasında, görücüye çıkar çıkmaz "yeni bir nefes" olarak kabul görmesi de bu yüzden.
Film Dili: Türkçe Altyazılı Orjinal Adı: Katie Says Goodbye Kategori: 2016 Filmleri, Dram Filmleri Yapım: 2016 IMDb Puanı: 6.7 Yönetmen: Wayne Roberts Oyuncular: Mary Steenburgen, Olivia Cooke, Mireille Enos, Keir Gilchrist, Christopher Abbott, Jim Belushi, Chris Lowell, Nate Corddry, Natasha Bassett, Alex Breaux, Gene Jones, MorningStar Angeline, Morse Bicknell, Eric Steinig, Bernardo Saracino Ülke: Amerika, Fransa Yorum yapmayı unutmayın yabancı duygusal Yeni Bir Hayat Yabancı Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yabancı Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yabancı Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz