GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
Film Kategorileri
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Yol Ayrımı filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Yol Ayrımı filmi türkçe dublaj izleYol Ayrımı yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Yerli filmi,    sansürsüz 2017 Mazhar, hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyültmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar'ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar'ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekânlar bulacak, yolu Nur'un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir. Orjinal Adı: Yol Ayrimi Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler Yapım: 2017 IMDb Puanı: 6.7 Yönetmen: Yavuz Turgul Oyuncular: Şener Şen, Çigdem Selisik Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalcin, Mert Firat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar, Serif Erol, Mehmet Emin Kadagan, Filiz Kaya, Kemal Kayaoglu, Berkay Sanveren, Mine Tüfekçioglu, Kaan Yabas Ülke: Türkiye Etiketler: Şener Şen Filmleri, Yavuz Turgul Filmleri Yorum yapmayı unutmayın  Yavuz Turgul  Şener Şen  Rutkay Aziz  yerli duygusal  yerli duygusal Yol Ayrımı Yerli Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz. Türkçe dublaj film izleme siteleri ile en iyi film siteleri burada bulunmaktadır.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz