GeceninBekcileri.Com
|Reklamsız Film Sitesi|
e-posta : yonetim@geceninbekcileri.com
  1. Korku
  2. Gerilim
  3. Komedi
  4. Romantik
  5. Aksiyon
  6. Bilim Kurgu
  7. Yerli Filmler
  8. Dram
  9. Gizem
:: Cinli filmler::Cinli

Zer filmi türkçe dublaj izle Reklamsız full film izle

Zer filmi türkçe dublaj izleZer yüksek çözünürlük donmadan reklamsız seyret, Dram filmi, Yerli filmi,    sansürsüz 2017 Bir rivayete göre eski bir zamanda Dersim'in bir köyüne çoban olarak giden genç, köyün ağasının kızı 'e aşık olur. Ancak ağa, kızı vermez ve kış günü kızını zorla evlendirir. Çoban ve düğün gecesi kaçmaya karar verir. Ancak ince gelinlik içinde tipide yolunu kaybeder ve donar. Bunu öğrenen çoban, yıllarca deli divane bir halde köyden köye hakkında şarkılar söyleyerek dolanır dururmuş. filmi, New York'ta yaşayan Jan'ın bu şarkıyı aramasının hikayesi. Jan şarkıyı aradıkça; görkemli bir coğrafya, özgün bir kültür, renkli karakterler ve bir katliamın izleri içinde bulur kendini. Yolculuk, babaannesi Zarife'nin bir ömürlük sırrını da açığa çıkaracaktır. Fotoğraf, Uzak, Son Mevsim: Şavaklar, Fırtına ve Bir Varmış Bir Yokmuş filmlerine imza atan yönetmen ve senarist Kazım Öz'ün altıncı uzun metrajlı filmi olan yapım hem Köprüde Buluşmalar'da hem de Kültür Bakanlığı'ndan yapım desteği alan bir proje. Orjinal Adı: Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler Yapım: 2017 IMDb Puanı: 6.8 Yönetmen: Kazim Öz Oyuncular: Ahmet Aslan, Haleigh Ciel, Füsun Demirel, Jeffery Desalu, Tomris Incer, José Ramón Rosario, Teresa Anne Volgenau, Nik Xhelilaj, Bülent Çolak, Güler Ökten, Levent Özdilek Ülke: Almanya, Türkiye, Amerika Yorum yapmayı unutmayın  yerli duygusal  yerli duygusal Zer Yerli Duygusal filmi Türkçe Dublaj Reklamsız Full İzle. En yeni Yerli Duygusal filmleri 2021, en son çıkan sürükleyici Yerli Duygusal filmleri izle.
Filmlerimizin çoğu Türkçe Dublaj olmakla birlikte zaman zaman altyazılı olarak da paylaşılabilmektedir. En yeni filmleri geceninbekcileri.com sitesinde bulacağınıza eminiz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA
Önceki || Sonraki
Android Tv'den veya Televizyondan izlemek için , Tv 'nin tarayıcı ayarlarında , "masaüstü sitesini iste" veya "masaüstü görünüme geç" seçeneğini aktif ediniz.
Bu Siteye Girerek Çerezleri Kabul Etmiş Olursunuz